NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
6,709,618
Reddit
Lyrics: Noizy
Music: Term \u0026 Rvchet
Mix \u0026 Master: Rvchet \u0026 Westpoint studios
Video: MaxProduction

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2Z...
iTunes: music.apple.com/us/album/free...
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Коментара
 • Medina Berisha
  Medina Berisha

  Otr kigë😎🦹

 • Reigers rasa
  Reigers rasa

  Reperi me i mir fans i joti deri nfund tjtes

 • Mirela Mocka
  Mirela Mocka

  Hhhjhugh

 • Arled kola
  Arled kola

  Cfar nafake met ra benzi nga qielli anash bulevardi duke hanger lule dielli...respekte nga milano🧨🧨🧨🧨🧨

 • madela Idrizaj
  madela Idrizaj

  O.T.R is king😎

 • madela Idrizaj
  madela Idrizaj

  O.T.R is king😎

 • Hekuran Berisha
  Hekuran Berisha

  📈📈📈

 • ARI PRO
  ARI PRO

  👑

 • Haris Murizi
  Haris Murizi

  💣💣💣

 • HELP PEOPLE
  HELP PEOPLE

  Flakerim

 • Kledis 111
  Kledis 111

  Respect

 • Emran Jan12
  Emran Jan12

  Respect🇦🇫🔥🇦🇱

 • Valentina Gjini
  Valentina Gjini

  🔝🔝🔝🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🏻👌🏻

 • Shpetim Baloshi
  Shpetim Baloshi

  👉👉🤴🤴NOIZY

 • blero king
  blero king

  😎😎 ejjj njzuii

 • MANJOLA CUNI
  MANJOLA CUNI

 • Movie Land
  Movie Land

  Po pse ti ca mutin ke treguar. Jo puci pucit po kurvat e Shqiperise. Na ben tani si burre me namuz. Nje cop muti je dhe ti si gjithe reperat e tjere.

 • valter pro 2011
  valter pro 2011

  🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮🤢🤮

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  Zin

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  King

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑💪🏻

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  👑💪🏻

 • mozzik my world
  mozzik my world

  OTR forever

 • Klajdi Duda
  Klajdi Duda

  Ma i madhi

 • Barbershop_ Endri
  Barbershop_ Endri

  super hit

 • Illyrian Illyria
  Illyrian Illyria

  My mannnn🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Feta Kurti
  Feta Kurti

  👑👑

 • berti97
  berti97

  Rrespekt për kte legjende

 • mozzik my world
  mozzik my world

  🥰🥰🥰🥰

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IME

  OTR na njef krrejt botaa 🇦🇱😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IME

  #OTR

 • Petrit Capja
  Petrit Capja

  Respect from America

 • Rudolf Gjata
  Rudolf Gjata

  Shqiperia 🌹 the te dua 💙👨‍👩‍👧 nojzi ta kesh mire Mami dhe babin teni 👨‍👩‍👧👍

 • H U N T E R✓
  H U N T E R✓

  FUCK OTR💩 LOVE BB⁴LIFE 💪

 • Leonora Leonora
  Leonora Leonora

  🌟🌟💓

 • Teuta Zotaj
  Teuta Zotaj

  This is Doza 2 😉

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  🔥🔥👑

 • Klajdi Lile
  Klajdi Lile

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Devi Shkoza
  Devi Shkoza

  QÀaa

 • TAYNA Queen
  TAYNA Queen

  #OTR 😁😁😁😁😁😁

 • TAYNA Queen
  TAYNA Queen

  King

 • REI BLACERI
  REI BLACERI

  ✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️👌✌️✌️👑✌️👑✌️👌✌️👌✌️👌✌️👑✌️👑 OTR

 • REI BLACERI
  REI BLACERI

  OTR DERI N VDEKJE

 • Ervis Dhima
  Ervis Dhima

  👏👏💪😎 bravo per realitetin e pasqyruar 🧿

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora

  Buu👎👎👎!!!

 • Amarildo Vrapi
  Amarildo Vrapi

  1

 • Albania Albania
  Albania Albania

  King

 • Alana Imrahami
  Alana Imrahami

  🔥🔥🔥💥💥💥🔥🔥🔥💥💥💥

 • Lumasaku
  Lumasaku

  Fire 🔥 🔥 🔥 🔥 OTR 👌

 • Emilio Arapi
  Emilio Arapi

  Respekt per kte Artist 👑👑👑 O T R .

 • Etleva Topciu
  Etleva Topciu

  o noizy aje ne metro apo sje ne metro nxore gishtin e mesit dhe din anglish qe thuan fuck sa vjec je

 • Bledi Kociu Kociu
  Bledi Kociu Kociu

  Jam fanci jot to nxjerësh ndonje keng me varrosin noizy king☺☺👌👌👌👌👌👎👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍👌👍👍👌👍👌👍

 • Anxhel Shuri
  Anxhel Shuri

  super keng vlla respekte

 • hysa g4
  hysa g4

  In this lifestyle otr

 • Tairi Kenan
  Tairi Kenan

  Like kush e ngon ende ❤❤❤

 • Ardian Cupa
  Ardian Cupa

  E bo te buker ket muzik bravo

 • FF.SHARI✓
  FF.SHARI✓

  Respecte

 • Nelsi Bg
  Nelsi Bg

  Respect from France

 • Irdi Tola
  Irdi Tola

  #otr je mbret ♥️❤️ spr kong

 • Alttea Dorda
  Alttea Dorda

  👑👑

 • Rei Blaceri
  Rei Blaceri

  OTR

 • FLORDI
  FLORDI

  rswill.info/one/video/uqt-13e0paJqyWg.html

 • Gezim Brahimi
  Gezim Brahimi

  O Njzy o rropqir o karder 🖕🖕🖕🖕

 • Tnb Maximus
  Tnb Maximus

  King🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👑👑👑👑👑👑

 • TAYNA ZEMRA IME
  TAYNA ZEMRA IME

  🍇🍇🍇🍇🍇❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Junida Shalari
  Junida Shalari

  With love from 🇺🇸 who’s listening⁉️ stand up‼️🙌🏻

 • Saimir Mecja
  Saimir Mecja

  Nojzi te lumte mer kengen e ke nxjerre vazhdo keshtu qe te bejme me shume like👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • shoku
  shoku

  👎👎👎👎

 • Hitet e botes
  Hitet e botes

  Cfar tha baba vath e bona

 • Fatbardha Minka
  Fatbardha Minka

  Je super

 • Melina Serifi
  Melina Serifi

  😍

 • kosovare hetemi
  kosovare hetemi

  Respect shqiperia baba

 • Majlinda Ferfelli
  Majlinda Ferfelli

  Vdeksha unë per ty te gjith sta te klases time Jan me babastarsin vetem unë jam me otren te lumt

  • Movie Land
   Movie Land

   Babastarsat dhe OTR ju meson shkolla? Lum Shqiperia jone me llumin tone. Ne duart e kujt kemi ngelur.

 • Arben Skuka
  Arben Skuka

  😾

 • dimitris tsipopoulos
  dimitris tsipopoulos

  Ruf ruf

 • rona morina
  rona morina

  edona beka me banim ne mitrovice osht fanCe e flakt e otr OTR OTR harrova me ceke tek banesat e remo comit

 • rona morina
  rona morina

  edona beka otr me zemer

 • Reni Hyska
  Reni Hyska

  Pa fjal 🥰🤯🤯🤯😳😳😳

 • bella bella
  bella bella

  Te te han bythen ty reperat e Kosovës geyt e Kosovës 😂😂😂😂😂

 • Real Music Hype
  Real Music Hype

  Nice..

 • Rinesa Orllati
  Rinesa Orllati

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • COBRA594
  COBRA594

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • KLAJDI cervanaku
  KLAJDI cervanaku

  Nojzy King 👑👑👑

 • Ardit Mustaj
  Ardit Mustaj

  Zemra skam asgje nmen veq familjen dhe grupin tem Sa mshum kam kap suksesin aq mshum i dalloj rrencat . Ka shum e shum qe kan kuptim pothuajse i gjith texti ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ Noizy thjesht frymzim jete ⭐⭐⭐😍😍😍🥰🥰🥰♥️♥️♥️♥️

 • Edonis Gashi
  Edonis Gashi

  Baba i kongtarve NOJZY💎💎💎🌟 GRUPI OTR

 • Kriss
  Kriss

  👌👌👌👌

 • Bruna Muca
  Bruna Muca

  O te qifsha pemen

 • Gerardo Lemmo
  Gerardo Lemmo

  🇦🇱

 • krimineliii Baba
  krimineliii Baba

  Noizy-like❤ Don_Gjon-cm💬

 • ALB GEMING YT
  ALB GEMING YT

  Jam fiksu keq me ket muzik Po ju a jeni fiksu

 • Blerim Junuzi
  Blerim Junuzi

  Bosi

 • Bruna Muca
  Bruna Muca

  O Nojzi te qifsha ropt

 • Fatmir Lushaj
  Fatmir Lushaj

  Noizyyyyyyyy on top on the rest

 • Albania gamer
  Albania gamer

  THE BEST🔥

 • Olti Kondi
  Olti Kondi

  Ska me kot se noizy

 • Miki Pacuku
  Miki Pacuku

  Follow kshtu Noiyz

 • mozzik my world
  mozzik my world

  #noizy #otr

 • mozzik my world
  mozzik my world

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱

 • niki
  niki

  👏

Потврди
Getinjo - Pare
2:54
619 хиљ.
Mile Kitic - Klinac
2:50
1,7 мил