Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
6,272,232
Reddit
fanlink.to/EraRamazan

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA


Teksti: Arian AGUSHI
Melodia: Kreshnik AVDIU
Aranzhman: Ardian KASTRATI
Mix \u0026 Mastering: Rrahman KRYEZIU
Video: Imagine FILMS
Skenari \u0026 Regjia: Arian AGUSHI

@Gold AG \u0026 Adem Ramadani - Era Ramazan
Connect with Gold AG
Facebook | facebook.com/GoldAG.Legend
Instagram | instagram.com/arianagushi/

Connect with Adem Ramadani
facebook.com/AdemRamadani...
instagram.com/ademramadani78Коментара
 • Medina Sulo
  Medina Sulo

  Adem ramadani and revert back with me

 • AdnanDaci
  AdnanDaci

  Kendofshi gjithmon shoket e mi ❤️🤍

 • Hajrie Rexha
  Hajrie Rexha

  Halla ll koft Adem

 • Fatmir Gula
  Fatmir Gula

  Shume Dua

 • Gafurr Dernjani
  Gafurr Dernjani

  🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Shefije Ibraimi
  Shefije Ibraimi

  llajk

 • Miranda Zunche
  Miranda Zunche

  Bravo shum bukur

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱

  Qka do me than ADEM RAMADANi ja pruni ton kto klikime

 • Elta Rakovica
  Elta Rakovica

  Amnin

 • Jeta Ima
  Jeta Ima

  Te lumt si gjeth keng te mira 🤲🤲🤲

 • Rijadidrizi Idrizi
  Rijadidrizi Idrizi

  🤲🤲🤲🤲🕋🕋🕋🕋

 • Liridon Beqaj
  Liridon Beqaj

  Ddf

 • Luljeta Stolliqi
  Luljeta Stolliqi

  Shum bukur Goja ju lumt👏

 • Johnny Gringo
  Johnny Gringo

  Shum e mir

 • Emir _YouTube
  Emir _YouTube

  Gollde gjija

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi

  🇦🇱🤝🇽🇰👏

 • Arbnor Musa
  Arbnor Musa

  Anisa Musa💕💕💖💖💗💗💝💝💝💞❤❤

 • Leo
  Leo

  I vetmi këngtarë që kur këndon më rrënqethë,je i paarritshëm i nderuari Adem

 • Shaip Sharku
  Shaip Sharku

  ❤❤❤❤❤❤👼🏼👼🏼

 • Ramadan Berisha
  Ramadan Berisha

  Adem ramadani mashallah qfar zani i bukur dhe gold ag shum mir gold ag allahu ju ruajt zoti me familje

 • Blerina Baliu
  Blerina Baliu

  6 milion elhamdulilah🤲🏻💕

 • Sanije Salihu
  Sanije Salihu

  Elhamdulilah ska si adem ramdani eshte nje ,ghithashtu gold elhamdulilah qdo her zotit

 • Vjollca Sinani
  Vjollca Sinani

  39,760 €

 • Vjollca Sinani
  Vjollca Sinani

  cftdhf

 • Vjollca Sinani
  Vjollca Sinani

  good 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧 🤞 🤳 👍 🦸‍♂️ 🦸‍♀️ 🧧

 • Ramiz Aliu
  Ramiz Aliu

  besoh me te dy syt e tyh qe e shikon kur mos harroni se seni ma i mir ne ket bot asht me knaq qata qe shum i nevohitete .......

 • C.E. k
  C.E. k

  MashaAllah 🤲🏼❤️

 • Hassn Hodzic
  Hassn Hodzic

  Selam iz 🇧🇦

 • Xhuljo Hoxhallari
  Xhuljo Hoxhallari

  BRAVO JU QOFT KTYRE DJEMVE

 • Dimi 26
  Dimi 26

  Goldi osht recitues, as rapper e as kengtar. Ademi osht ma i forti.

 • patroll dne
  patroll dne

  Shkoni mar nlesh

 • Selo Zuberoviq
  Selo Zuberoviq

  👍

 • lindi lataj
  lindi lataj

  Brrravo

 • Lume Musa
  Lume Musa

  Shume e mire Ramadan❤💞😇

 • skilsbros5 skilsbros5
  skilsbros5 skilsbros5

  Okey bro schum i mir

 • asZOTI ISKATROFT JAHUDIT asa
  asZOTI ISKATROFT JAHUDIT asa

  ABDUL MALIK

 • Gashi87 Gashi
  Gashi87 Gashi

  👏😤

 • Agim Jashari
  Agim Jashari

  Adem Ramadani Zoti te shperbleft 🤲🕌🕋❤

 • Lume Musa
  Lume Musa

  Ahahhhahahhahahahahahhahaajjh❤❤❤❤❤❤💜💜💜💗💗💗💓💓💓💖💖💕💕💕💞💞💞💞❤❤❤❤❤💋

 • Lume Musa
  Lume Musa

  Shum e mire eshte kenga

 • EGZON ANHELARMY OFFICIAL
  EGZON ANHELARMY OFFICIAL

  WERTio

 • Al Pacino
  Al Pacino

  Ishalla be eni ejngjuj

 • nevruz aruqi
  nevruz aruqi

  allah

 • Abu AS
  Abu AS

  Subhanallah ❤️☝️

 • Ensar Hasani
  Ensar Hasani

  Amar

 • Avushe Sulejmani
  Avushe Sulejmani

  pohiiid

 • Shkelqim Morina
  Shkelqim Morina

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😔

 • Ardian Gosalci
  Ardian Gosalci

  amin

 • Hetem Seferi
  Hetem Seferi

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💖💖💖

 • Urszula Gromadzka
  Urszula Gromadzka

  Rahmi jak ra muo

 • Kadire Ymeri
  Kadire Ymeri

  Allah fale Allah shtoje 🙏🙏🙏

 • Nafia Anastasi
  Nafia Anastasi

  🤲🤲🤲

 • Ajter Mustafovska
  Ajter Mustafovska

  workstation i

 • Buqe Gashi
  Buqe Gashi

  Ketyre askush sja u kalon se jane me te miret

 • Erdin Berisha
  Erdin Berisha

  Zoti ju ruajt

 • Dinore Krasniqi
  Dinore Krasniqi

  E na gzut tanve

 • Dinore Krasniqi
  Dinore Krasniqi

  Ju lumt o djem se na ban boten e zdrishme

 • sofe ademaj
  sofe ademaj

  rjehrr idgs🥺🥺🥺😭😭

 • Ilir Aliti
  Ilir Aliti

  Sa Ilahi Te bukur ❤️

 • Nehat Livareka
  Nehat Livareka

  Besimtar me baterija jan u knaqen ti fitu lek ne emer te fes muslimane.

 • Mjellma Rigon
  Mjellma Rigon

  Ryt

 • Leona Berisha
  Leona Berisha

  0 uh8h Nni m. Iih bo o Oo.

 • Hajro Dino
  Hajro Dino

  Na ka knaq kjo kang per ramazan 🌹❤🤲 🇦🇱🇽🇰

 • Elsid Murati
  Elsid Murati

  wj

 • Elsid Murati
  Elsid Murati

  eg

 • Laurent Mijalica
  Laurent Mijalica

  Mir

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss

  Adem Ramadani Gold AG Allahu Ju Ruajt Amin Ya Rrabin

 • Asman Hoti
  Asman Hoti

  Elhamdulilah, Elhamdulilah, Elhamdulilah rabulalemin!!!

 • Hana Krasniqi
  Hana Krasniqi

  UN JAM MUSLIMANE PO JU THAM URIME FITER BAJRAMI TE GJITHVE ALLAHU JAV KA PRANU AGJERIMIN AMIN ☝️ SHUM MIR ADEM RAMADANI KE KENGDU DHE GOLDI KA KNU SHUM MIR SUKSESE ☝️🤲💜🤎🤩🤩😍😍😍😍🥰🥰🥰🥰

 • Elton Daily
  Elton Daily

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • niduoe stre
  niduoe stre

  Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

 • Lime Shtufi
  Lime Shtufi

  👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍☝️☝️☝️

  • Lime Shtufi
   Lime Shtufi

   ما شا ء الله

 • Pepa Ilda
  Pepa Ilda

  🤲🏻🤲🏻

 • liridon bytyqi
  liridon bytyqi

  Kjo ilahi ka me mbet emblematike per Ramazan,❤❤❤😭

  • opzz xsin
   opzz xsin

   GJITH FALEMINDERIMET I TAKOJN VEQ ZOTIT 🤲☝❤

 • Rambothe Risa
  Rambothe Risa

  Urine ❤❤❤❤💙💙

  • niduoe stre
   niduoe stre

   lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • Sibora Gashi
  Sibora Gashi

  Na knaqt me kto muzika oo zot ruj kta burra aq zemer mir❤Gold ag dhe ademi❤ shumm ilahi e bukur.

 • Marjo Kapedani
  Marjo Kapedani

  Selame aljkum vella

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • k_rim_rimk 75paris
  k_rim_rimk 75paris

  # Nga Algjeria 🇩🇿 me ju, # Palestina 🇵🇸🇵🇸🇵🇸🇵🇸❤❤ # shtypëse, ose e shtypur # # Nëse nuk jeni # Palestinë 🇵🇸 # Rasti juaj i parë # Nuk ka asnjë çështje për ju # dhe asnjë parim Në të gjitha gjuhët e botës Save # Ruani lagjen Shejh Jarrah #Ruaj_SheikhJarrah_ lagje #Save_sheikh_jarrah # Спасти_район_ШейхДжарра # EyhJarrah_mahallesini_kurtar #Siehe_SheikhJarrah_Nachbarschaft #Sauver_le_quartier_de_SheikhJarrah #Salva_el_barrio_de_SheikhJarrah #Salva_il_quartiere_di_SheikhJarrah # Sheik Jarrah Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah #savesheikhjarrah # Sheik_Jurah # Jo_Judaizimi_Jerusalem Shpëtoni lagjen Sheikh Jarrah # Ne nuk do të largohemi

 • Mahmoud Alesmail
  Mahmoud Alesmail

  رمضان كريم:)

 • Kosova Ferizaj
  Kosova Ferizaj

  Shkoj ramazani erdhi bajrami ❤❤❤👏👏

 • Lenci Gjoka
  Lenci Gjoka

  O cfar ze te bukur ke adem te bekoft zoti

 • Arlind Hoxha
  Arlind Hoxha

  Ju lumte goja per kete kenge te mrekullueshme ! Nostalgji per kohet e vjetra !Zoti na e pranofte agjerimin ishaAllah !

  • bofooit gojo
   bofooit gojo

   Allahu ju ruajt e ju shperbleft jeni te pa zevendesueshem Per hajr na qofte ky muaj i bekuar Urime te gjithe musulmaneve😭❤❤❤🤲🤲🤲

 • moni ferizi
  moni ferizi

  ℝ𝕒𝕞𝕒𝕫𝕒𝕟𝕚

 • Rinesa Berisha
  Rinesa Berisha

  🤲🤲🤲🤲❤❤❤❤

 • Rexhep Treshnjeva
  Rexhep Treshnjeva

  ju knoft zemra ☝

 • gezime tafxhafa
  gezime tafxhafa

  Me tëvërtetë është shumë e bukur

 • ♡Sᗩᖇᗩ__ᒪYᖇIᑕS♡
  ♡Sᗩᖇᗩ__ᒪYᖇIᑕS♡

  sikur te gith te kishim qen musliman e te lutim allahun qe krijoi cdo gje ZOTI AGJERIMIN JA U PRANOFT 💘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • Qenan Bislimi
   Qenan Bislimi

   Bv

 • Eda Axhami
  Eda Axhami

  Urime bajrami musliman

Потврди
DEVITO - TELO 💦
2:26
2,1 мил