Fifi - Maniak i dhimbjes ( prod.by ÇelikLipa )
05:56
7,245,596
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Maniak i dhimbjes
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiDhimbje
► fole.fanlink.to/FifiManiak
Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr
Written by : Fifi
Produced by : Celik Lipa SbsMusicEnt
Mix&Master : Bini Diez
Executive Producer : Jetmir Agaj & Fifi
#Fifi #ONIMA #Maniakidhimbjes

Коментара
 • Edion Zabeli
  Edion Zabeli

  Sen nuk paskit ba

 • Edion Zabeli
  Edion Zabeli

  Ahahah ahahah

 • Edion Zabeli
  Edion Zabeli

  Dorin zemra

 • Nilda’s Channel
  Nilda’s Channel

  Sa e kisha dasht 1 bashkpunim bashk o idhudhi jem.👑 kam super za por ja qe enderrat nuk mujta me i ba kurre realitet.🥺

  • Sabah Stena
   Sabah Stena

   Pse?

 • Hasan Maloku
  Hasan Maloku

  Me ringjall shumë kujtime ...kujtime te forta...ky klip dhe ky tekst🔥

 • Arion Goga
  Arion Goga

  kosovaret jan yjee por kush ja di vleren..

 • Alex c
  Alex c

  Bravo fifi je kengeterja me e kompletuar

 • Elona Ruci
  Elona Ruci

  Thjesht super

 • stacy del rose
  stacy del rose

  pickmeisha song.. lmao

  • stacy del rose
   stacy del rose

   per ju qe nuk e dini pickmeisha dmth ato gocat qe bajn cdo gja per i cun qe nuk i do

 • Tdi Chanel
  Tdi Chanel

  Une menoj qe muzike më produktive, muzike tamam muzike sjellë veq fifi, sdi pse ama kjo qik eshte teper ama teper e talentuar.

 • dajana rushit
  dajana rushit

  PALM ANGELS

 • Xhemal Shehi
  Xhemal Shehi

  Kenga eshte shume e mire ❤ super 💔💔💔💔💔💔

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤1fationi kuqari 💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤fifi

 • ela ela
  ela ela

  Fatjoni si loqke simpatik e ka zbukuru clipin 😍

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  Nice one 👏🏼

 • math math
  math math

  9a2

 • Nonew Worldorder
  Nonew Worldorder

  Apparently every song of this Lady is an Hit ...It is her voice ...She Has the golden voice ... Man achted of diese juwel ,und verbrennt gar nicht sie so schnell wie die anderen ...

  • ori_ e
   ori_ e

   Ja, das stimmt. Vielen Dank für die Wertschätzung der albanischen Musik😊❤

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  👏🏼

 • Ardit Isufaj
  Ardit Isufaj

  Kenga me ebkr si ka dal

 • Selman Lambaj
  Selman Lambaj

  Bravo kenga me e bukur dhe me me kuptim

 • vini muca
  vini muca

  Dihet boterisht qe ato 1.4k disslike i kan ber vetem per fatjonin e dihet boterisht

 • Jessica Rus
  Jessica Rus

  Kann das jemand auf deutsch übersetzen ? 😩🥺

  • VIGAN
   VIGAN

   Such doch einfach dieses lied auf yt deutsch lyrics

 • Y.M Beatss 2
  Y.M Beatss 2

  🔥🔥🔥

 • Fabjola Zeqaj
  Fabjola Zeqaj

  Suuuuper je artiste ne cdo kuptim te fjales.

 • Majlinda Nika
  Majlinda Nika

  Behet nami per kengetaret nga perputhen por harrojn se ka kengetar me talent te vretet,qe ja vlen ti degjosh

 • Nori Berisha
  Nori Berisha

  😢😢😢😢😢😢😢

 • Blerim Mazreku
  Blerim Mazreku

  Mu me pelqen shum nga minuta 2:49

 • xaEno
  xaEno

  Fifi 🙌😍

 • eligerta sadja
  eligerta sadja

  Fifi+Fatjon=❤️

 • Klodiana Ana
  Klodiana Ana

  Super keng

 • Anisa Gashi
  Anisa Gashi

  😍😍😍

 • Lavdrim Arifi
  Lavdrim Arifi

  Ca na bere me ket keng fifiiiii kenga ma e mir shqip qe kam ndegju dikur ❤️

 • Elio Nardi
  Elio Nardi

  Doli ky psikopati qe bertiste si hajvan... I pelqen vetja pff

 • Melina Mitro
  Melina Mitro

  😎😎😎

 • shqip tar
  shqip tar

  Na flliqt gjuhën shqipe tu fut fjal italisht frengjisht. « paroli ska ndrru « ta qifsha parolin e nanes

 • Nuriet Isufaj
  Nuriet Isufaj

  Hemoj piprke

 • Play roblox Roblox Play
  Play roblox Roblox Play

  LOVE

 • Bella Bella
  Bella Bella

  @andivrapi

 • Joni
  Joni

  Super këngë! Du hast wunderschöne Stimme Fifi. Videoklipi me Fationin super.

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  🙏🏼🙏🏼

 • Blerina Pjetri
  Blerina Pjetri

  Fatjoni 👑

  • Answer Me
   Answer Me

   Ma e bukura keng

 • Jonida Rushiti
  Jonida Rushiti

  🤗🌟❤❤✌

 • Emanuela Zaimi
  Emanuela Zaimi

  Baby muuu eldi

 • Ona Topi
  Ona Topi

  Kjo nuk ish keng ajo do te shesi mend se ish me fatjon

 • Emiliano Duka
  Emiliano Duka

  me kte fatjonin mos ta kishe ber klipin do ishte nje perl nga vajte e gjete aman😅😅

 • like 27
  like 27

  Fifi😍

 • Noni London
  Noni London

  Super artiste 🙏🏻🙏🏻☝️

 • Flamur Marashi
  Flamur Marashi

  Nje keng perfect,, pa efekt droge,, armesh dhe injorantash qe na shpifen muziken shqipe...

 • Albona Haziri
  Albona Haziri

  jhiui379

 • Caje Nika
  Caje Nika

  Super muzik @fatjon kuqari 😍🥰🥰🥰🥳🥳🥳@fifi

 • Almedina Beqiri
  Almedina Beqiri

  I zot cfar zeriii te duaa😍😘😘😘😗😗🤗😫

 • Kledio demucaj
  Kledio demucaj

  ❤️😢

 • Dashamiri Dashamiri
  Dashamiri Dashamiri

  Shum guapa

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini

  😍😍😘🙏🙏💜💜💖💖

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy

  shum prekese😥😥😥😥kush e gjen veten te kjo kenge😘

 • idaet hysa
  idaet hysa

  Seher schön ❤️🇩🇪🇩🇪

 • Fati Fati
  Fati Fati

  Fifiii per qisi kangsh je Queen 🎉🎉🎉❤️

 • Klei klei
  Klei klei

  prape e gjei vetene duke mendu pere te shume here ne dite dhe pse kane ike kaa shku 15 vite prape vuje shume 😭😭😭😢😢😢😔😔😔

  • Klei klei
   Klei klei

   💔😯😭😔😧😩

 • Jshsjsh Jsbsbdb
  Jshsjsh Jsbsbdb

  Ke ga superrr..po kete byth q per cfar e ke mar ne klip🙄🙄

  • bowen voowy
   bowen voowy

   Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 • Ilenia Ndreu
  Ilenia Ndreu

  like nese ju pelqen fifi 💕 💕💕

  • bowen voowy
   bowen voowy

   😭😭😭😭😭😓😓😓

 • Maria Sadiku
  Maria Sadiku

  👌👌👌👌👌

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   😭😭😭😭😭😓😓😓

 • Esc Shadow!
  Esc Shadow!

  You need to go in Eurovision ♥️♥️♥️

 • opzz xsin
  opzz xsin

  Nuk kalon dite pa e degjuar 10 here kte kenge qe diten kur eshte publikuar.

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Melody 💜

 • Thala Subash
  Thala Subash

  2:8 ➡️ hotgirls.to ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1619438726

  • Joanna
   Joanna

   Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 • Klajdi Murati
  Klajdi Murati

  Provojeni me volumin n max duke ec me makine . Esht perle

  • Joanna
   Joanna

   Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 • niduoe stre
  niduoe stre

  Fifi je mbreteresh😍si gjithemon dhuron emocion ateher kur kemi me shume nevoje per tingujt e muzikes tende urimeeeee maniak

  • opzz xsin
   opzz xsin

   Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 • Samanta Lushi
  Samanta Lushi

  I cant stop listening to this 🥺🤍

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

 • Joanna
  Joanna

  bravooooooooo❤❤❤❤

 • Altin Qafa
  Altin Qafa

  ca historie kjo kange te lumte fifi

 • ermenisa feka
  ermenisa feka

  Fifi eshte nje kengetare qe shpjegon ne nota muzike ate qe shume njerez nuk e shpjegojne dot me fjale. Kuptimin ne Teresi te fjales dashuri dhe si ndihet me shpirt ajo. Dhe Fatjoni i pershtatet shume.

  • ermenisa feka
   ermenisa feka

   @niduoe stre po edhe nuk behet monotone ne ato 6 min perkundrazi. Une e vleresoj shume tekstin muziken zerin dhe interpretimin e saj

  • niduoe stre
   niduoe stre

   6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • minij hooi
  minij hooi

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • Silva Agalliu
  Silva Agalliu

  Super

 • Elsa Gjergjaj
  Elsa Gjergjaj

  😭😭😭😭😭😓😓😓

 • firo frio
  firo frio

  Zoti kujdest për ty🙏🙏🙏👨‍❤️‍👨💏👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍👨

 • firo frio
  firo frio

  Pershendetje te gjithve🌹🍒🍒🌹🍒🌹🍒 Nje lajm per fifin! Vajza ime esht 5 vjet e thot FIFI ESHT APP MA TALENTURA NE MUZIK 😋😋😋

 • Gennn Geniii
  Gennn Geniii

  Mfal per shprehjen fif I ke qi ropt me kte keng BRAVOOO 💙💙💙

  • Gennn Geniii
   Gennn Geniii

   @denisa lazi yes bro 😂😂😂😂

  • denisa lazi
   denisa lazi

   Komplimenti me i mire qe mund te vij nga nje shqiptar 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4
   Ylber Bajrami.uafjjtuftrfe4

   Fatjoni fliste per melisen shkon me andin po ky me ke shkon me fifin

  • minij hooi
   minij hooi

   Kjo nuk eshte nje këngë por filmi i cdo njeriu ne kete jete🇦🇱🇦🇱❤️

 • Alessandra Alessandra
  Alessandra Alessandra

  Melody 💜

 • Arianit
  Arianit

  Artiste e madhe e pa konkurrencë 👍👍

 • Blenda Liyana
  Blenda Liyana

  Tlutna Ma shum kenge shqip/gjermanisht 😍❤️

 • Egzon Begolli
  Egzon Begolli

  Hajde se edhe ti na lodhe me kto kong

 • Klea Klea
  Klea Klea

  Shum bukur fifi bravo 💜💙😘😍😍😍😍😘😍😀👍👍😘

 • Mario Rama
  Mario Rama

  Superrr

 • ema elena
  ema elena

  •PASHA FRYMEN E DASHNIS TKOM DASHT😔☺

 • إيلي و أحمد في ألمانيا
  إيلي و أحمد في ألمانيا

  Most beautiful voice ever ❤️❤️❤️much greetings from Croatia

 • Ama M.
  Ama M.

  Super këngë, super videoklip 🤗 Duhet me ju pa të dyve në ndonjë film tani.

 • Lee Lee
  Lee Lee

  English translation please🙏🏼♥️

 • Buqe cami
  Buqe cami

  Fationi super aktor fifi ⭐⭐⭐

 • Beniss Beniss
  Beniss Beniss

  Brrrrraaaaaaa brrrrrrrooooo boooommm paska bo me qit lied/musik respeckt legenda ksaj berufe 😊😊

 • Gold Mobile
  Gold Mobile

  Ksi her me falni per fans te Fifit amo cy shum val val kjo kang jo ni nivel qe duhet me shku pre fillim Me ni kang sikur jan 3 zhanre .

 • Sara Sara
  Sara Sara

  Jeni sh te mir te dy jeni super 💫💫💫💫

 • cosanostra albania
  cosanostra albania

  👏👏 legjendare je fifi 👌

 • bofooit gojo
  bofooit gojo

  Bravo kjo eshte arritja e madhe e suksesit krenar e gjith Shqiperia 🇦🇱 Per ty FIFI 🤍💙

  • Ptao Tom
   Ptao Tom

   I always get excited when I see a video from you when I'm scrolling ???

 • Ptao Tom
  Ptao Tom

  6 min 🤔 diqka qe besoj ka shum vite qe nuk kemi pa ndonje muzik kaq te gjate si gjith fifi ❤

 • Ilir Dingo
  Ilir Dingo

  Ai ke la syt a je kthjell o shpirt a je hekuros a je bo gati : kjo pjese esht per ato goca qe jan shum te fiksuar mbas 1 djali qe edhe pse sjan me prap bashk behet merak per te nuk e kuptoj .🤔🤔💔💔

 • Enea Doci
  Enea Doci

  rswill.info/one/video/z32UlYm9jYSFlWg.html

 • Enea Doci
  Enea Doci

  rswill.info/one/video/z32UlYm9jYSFlWg.html pjesa me e bukur e kenges 💥💥💥💥💣

 • eli-eli
  eli-eli

  Sa keq qe perfundon kjo kenge.. È degjoj pa limit!!

 • Gladiol Bosi
  Gladiol Bosi

  Shume super fifi dhe fatjon kingu

 • Irisa Irisa
  Irisa Irisa

  Super bravo fifi dhe fatjoni meritoni me te miret

 • Lonik :P
  Lonik :P

  Fifi jeni fenomenale

Потврди
Capital T - RRUSHE
03:26
1,4 мил
TIKA - MY HUANA
02:35
4,2 мил
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
17 мил
LARG - Elgit Doda
09:18
2,3 мил