DON XHONI - MAFFIA
14,694,087
Reddit
Stream or Download now ''MAFFIA'' 👇 avd.lnk.to/MaffiaStores

DON XHONI on Instagram: instagram.com/don_xhoni/​

Music Produced by: RZON
Beat by: RZON, PLLUMB, TORCH MUSIC
Mix \u0026 Master: RZON

Executive Producer: BESART MUQOLLI (GJONI BLACK)
Video Produced by: Sekuencë Studio

Concept by: DON XHONI
Lyrics by: DON XHONI

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 GJONI BLACK. All Rights Reserved.

Коментара
 • divan divan
  divan divan

  Respect From kurdistan ♥️ for ever brothers Kurdish ♥️ Albania

 • Phone Infinix
  Phone Infinix

  Nice musique Maroc 🇲🇦♥️🇦🇱

 • Alex I Liev
  Alex I Liev

  greetings from. Bulgaria respect

 • Besar Xhaferi
  Besar Xhaferi

  Don gjone baba

 • West side Ampel
  West side Ampel

  rswill.info/one/video/w3qrsXqtqXujz6M.html

 • TODO
  TODO

  Respect from Italy CALABRIA🇮🇹🤝🇦🇱

 • qendresa nikqi-gashi
  qendresa nikqi-gashi

  Yes

 • Felipe Cardoso
  Felipe Cardoso

  Respect from Brasile 🇧🇷 🇦🇱

 • Sheikh Musa
  Sheikh Musa

  Boss gun-slinging shoot dangous....

 • MARIA PALAJ
  MARIA PALAJ

  Is Don Xhon kosovar??

 • Tomorr Kasa
  Tomorr Kasa

  Opa

 • F_Z 2021
  F_Z 2021

  Super

 • Амінка Корнацька
  Амінка Корнацька

  Respect from Ukraine..🔥🔥🔥

 • Iliq Ndoqi
  Iliq Ndoqi

  Super Don Xhon

 • Feriz Shehi
  Feriz Shehi

  pp

 • Riad Ba●Ba plk Don Xhon mafia
  Riad Ba●Ba plk Don Xhon mafia

  Is don xhon from Kosovo

 • Anastasija Gages
  Anastasija Gages

  Respect from 🇷🇸

 • Ledion Ahmedi
  Ledion Ahmedi

  DON XHON KING💪💪💪

 • Anuar Muhadri
  Anuar Muhadri

  ❤❤❤❤

 • userrr
  userrr

  o gjush tulle

 • userrr
  userrr

  po kari po bravo

 • Gorge Ristov
  Gorge Ristov

  1:53 sinee

 • Florim Isufiii
  Florim Isufiii

  ma i forti

 • DARDANIA MOBEL
  DARDANIA MOBEL

  hajde donxon kale

 • Goca E vogel
  Goca E vogel

  Je me i miri😍😍

 • king lori
  king lori

  Don Xhon you are king 👑👑🥰👑🥰👑👑👑👑👑👑

 • Ukshin Haxholli
  Ukshin Haxholli

  don xhon _ Mafia

 • Sait Kurtishi
  Sait Kurtishi

  Qeky be osht muzik bravo ❤❤

 • Ariel Shpirti
  Ariel Shpirti

  O ju shefa që thoni Don Xhoni esht nga kosova dhe vini flamurin e të shkerdhyerve të europes....Ne 🇦🇱 nuk na duhen njerëz si puna juaj. Ca janë artista si Dua Lipa,Era Istrefi,Don Xhoni e shumë të tjere e thonë vet me gojën e tyre dhe krenohen që jan 🇦🇱🇦🇱 se në fakt ju kosovarët jeni si puna kurdve dhe palestinezve skeni 100% shtet, dhe ne 🇦🇱🇦🇱 po bëjmë c është e mundur në të gjith boten qe ju të jeni 100% shtet dhe pse kush e njef mir historin kosova esht 100% 🇦🇱🇦🇱❤....po ju sjeni kosovar ju jeni koqevar.Ik pirdhuni ju qe mendoni se jeni kosovar merrni dhe Don Xhonin me vete po deshet,po për fat Don Xhon esht krenar që esht 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • GachaShadow Shadows
  GachaShadow Shadows

  Geeting from Bosnia 🇧🇦❤️🇦🇱🇽🇰

  • LN Prishtina 🤍✨
   LN Prishtina 🤍✨

   ❤️❤️

 • the one is here
  the one is here

  I can't understand a lot of this buts it's 🔥 . Big up everyone.

  • Orgito Vargu
   Orgito Vargu

   Albanian drill

 • Armand Italy
  Armand Italy

  Mafiaaaa albaniaaaaaa ♠️♠️❤️🇦🇱🇦🇱♣️♣️♣️♣️♣️♣️♣️

 • Zoje Tone
  Zoje Tone

  🤩😍🥰

 • Ali Aslan
  Ali Aslan

  😂😂😂😂😂😂

 • Daniel Tristan
  Daniel Tristan

  Respect from Denmark 🇩🇰🇦🇱

 • Young abdo7
  Young abdo7

  🇲🇦🇲🇦🇲🇦🥂🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Besnik Podvorica
  Besnik Podvorica

  Legend e gjall je babo ta ha loqken veq perpara❤

 • Angelina Božinovic
  Angelina Božinovic

  LOVE FROM SERBIAA❤💫

  • LN Prishtina 🤍✨
   LN Prishtina 🤍✨

   ❤️❤️

 • Gjergji Koleka
  Gjergji Koleka

  Kur cunat pamendje cajn L pas turlis dhe thon ku e lam mhb :p

 • Rabie Ajeti
  Rabie Ajeti

  ❤❤❤❤❤❤

 • FF. MAFIA
  FF. MAFIA

  je nish

 • Ezan Ymeri
  Ezan Ymeri

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • fatime
  fatime

  Don xhon je ma i miri dhe je prej kosovo

 • Magbule Muja
  Magbule Muja

  Pom pelçen kanga shum mu

 • Magbule Muja
  Magbule Muja

  Bravo Don xhon 🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗🚗

 • Medina Lamallarii22
  Medina Lamallarii22

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • official Stoica STK
  official Stoica STK

  Prea smechera piesa

 • Benjašš
  Benjašš

  🌪

 • Beat14 GAZA
  Beat14 GAZA

  Hay hay don xhoni 👌🏽🕶😉

 • Beat14 GAZA
  Beat14 GAZA

  This is why I like gjoni noizy guy is 😆

 • Blerina Prendi
  Blerina Prendi

  finem king

 • Blerina Prendi
  Blerina Prendi

  don gjon kari

 • Klajdi Daci
  Klajdi Daci

  O brooo

 • Roblox brawl stars
  Roblox brawl stars

  Respect From moscow russia

  • Orgito Vargu
   Orgito Vargu

   Thank you from big albania men no from kosovo!Kosovo should not be existing

  • iris kamberi
   iris kamberi

   Thank you from Kosovo Republic

 • Maria Peppa
  Maria Peppa

  Great Alexander o mpampas sas roufianoi Ελλάδα μόνο

 • songs lirycs
  songs lirycs

  Respect from Greece 🇦🇱🇬🇷

  • Muhamed Kryeziu
   Muhamed Kryeziu

   🇦🇱🇧🇦🦁

  • iris kamberi
   iris kamberi

   Respect to Greece ❤

 • Erd Zeqiri
  Erd Zeqiri

  une jam arbi te dua shum

 • ic Mafia
  ic Mafia

  Kur te rritna ka mu ba mafi

 • muhadri lirike
  muhadri lirike

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤟🤟🤟🤟

 • muhadri lirike
  muhadri lirike

  King dun chin😎😎😎🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Pamela Meca
  Pamela Meca

  Ta dua shpirtin xhoni !

 • hana jashari
  hana jashari

  Oooo ffar muzike

 • Greisi Lleshi
  Greisi Lleshi

  THE DON XHON BOSS

 • Kenan Fiso
  Kenan Fiso

  🇧🇦🤜🤛🇦🇱

 • Stara Kurva
  Stara Kurva

  🇷🇸🤏

 • Hip-Hop AV
  Hip-Hop AV

  O gjys tulle 😂😂🧱😂😂

 • Ramadhan M. Sadeeq
  Ramadhan M. Sadeeq

  From Kurdistan region respect all you guys 🧙‍♂️🇦🇱

 • Ayhan Çetin
  Ayhan Çetin

  🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷👍

 • tarek H-A
  tarek H-A

  🇩🇿🔥🇦🇱 the best ❤

 • Karlluqet e Perputhen
  Karlluqet e Perputhen

  Super talent pidhi somes 😍

 • U_U TV ROBLOX ♥️♥️♥️♥️
  U_U TV ROBLOX ♥️♥️♥️♥️

  MAFIA😈😈😈😈😠😠😠😡😡😡👿👿👿👿👺👺👹👹👹☠☠☠☠☠☠🖕🖕🖕🖕kshu bon MAFIA

 • fatime qakollaj
  fatime qakollaj

  ❤❤❤❤❤

 • André Leite
  André Leite

  _/|\_ brabo demais

 • Mamut Memeti
  Mamut Memeti

  ❤❤❤❤

 • Emir Sulejmani
  Emir Sulejmani

  Kujt i çet don mo prej ledri vula coment

 • Denis Kadri
  Denis Kadri

  Qf3rfzr

 • GT CAR SIMULATOR
  GT CAR SIMULATOR

  Rrespekt për mafinn

 • Ajshe Abdili
  Ajshe Abdili

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Franz Shuli
  Franz Shuli

  Perché mi è rimasta in testa??

 • Sejdi Kukes
  Sejdi Kukes

  Yes

 • GOD OF HYDRA
  GOD OF HYDRA

  Αυτή είναι μουσικαρα ρε πουστι μου Don xhony FOREVER❤🇦🇱🇦🇱💪

 • Maria Peppa
  Maria Peppa

  Kosovo is Serbia

 • Gavin
  Gavin

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 • Gavin
  Gavin

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 • Gavin
  Gavin

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 • Gavin
  Gavin

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 • Gavin
  Gavin

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 • Gavin
  Gavin

  DON XHON BOSS🔥🔥😤1

 • Astrit Mema
  Astrit Mema

  Hello Ekuador

 • Emre Keleş
  Emre Keleş

  Respect from Turkey 🇹🇷❤️🇦🇱🇽🇰

 • Franci Llanaj
  Franci Llanaj

  2

 • Panos Panos
  Panos Panos

  🇦🇱🏆🔞

 • Niku Skura
  Niku Skura

  IS DON GJONI FROM ALBANIA

 • Niku Skura
  Niku Skura

  Don gjoni mbreti

 • Haks jupa
  Haks jupa

  Mafia e karit e boles të shmajt

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi

  Don Xhoni bravooo, kogja do vjet i kom po ty te ndegjoj.

 • Matúš Cibulka
  Matúš Cibulka

  Real text or only fake ? :)

 • Enes Ramabaja
  Enes Ramabaja

  Is Don Xhon from kosovo

 • Erbjol Sharka
  Erbjol Sharka

  Nojzi

 • Sara Reka
  Sara Reka

  kush po bohet baba don xhoni o don je shum i mire loqken ta ha

Потврди